Bilgi Dünyası Eğitim Seti 48-60 Ay 5 Yaş

%20 İNDİRİM
532.00 TL
Üretici Liste Fiyatı 665.00₺
3 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Eğitim Setleri

Çamlıca Çocuk

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 1000
Boyut: 19 x 27
ISBN: 9786055101381
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 23.09.2022

Bilgi Dünyası Eğitim Seti 48-60 Ay 5 Yaş AÇIKLAMASI

Büyük bir öneme sahip olan okul öncesi eğitimin en önemli ayaklarından birisi de beş yaştır. Bu yaş çocukları belki de okulla ilk defa tanıştıkları için edindikleri davranışlar ve değerler hayatları boyunca kalıcı olabilmektedir. Sekiz kitaptan oluşan Okul Öncesi 5 Yaş Eğitim Seti'nde bütün gelişim alanlarına yer verdik.

Kitaplarımız, sosyal-duygusal alan, öz bakım becerileri, düşünce becerileri, dikkat, matematik, yazmaya hazırlık, dil çalışmaları, psikomotor çalışma gibi bölümlerden oluşup; MEB Okul Öncesi Eğitim Programı'nın kazanımlarına göre hazırlanmıştır. Kitaplarımızda öğrencilerin kendileriyle özdeşim kurabilecekleri çocuk kahramanlar ve karakterler kullanılmıştır. Ayrıca kitaplarda kullanılan görsellerde mevsimsel özelliklere dikkat edilmiştir.

Her kitap, işlenmesi muhtemel mevsime göre resimlendiği için kitapların sırayla işlenmesi faydalı olacaktır. Ayrıca hediye olarak Gözlem Gelişim Dosyası, Gelişim Raporu, Yapboz, Başarı Belgesi, Boy Grafiği ve toplu alımlarda Mevsim Tabloları, Sayılar ve Renkler verilmektedir
Bilgi Dünyası Eğitim Seti 48-60 Ay 5 Yaş hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER