Gizlilik, İade ve Geri Ödeme

Üyelerin verdiği bütün bilgiler, gizlilik prensipleri çerçevesinde gizli tutulur. Bilgiler kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Üyelerimizin internet ortamında onların güvenli alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları yaptık. 256 Bit SSL sertifikalı KitapSevdalisi.Com Türkiye'nin güvenli online ödeme altyapısı e-ticaret sanal pos sistemini kullanmaktadır. Biz sizin bilgilerinizi tamamen www.KitapSevdalisi.Com'dan bağımsız olarak şifreleyip bankalara sorgulanmak üzere ulaştırdığımız için kredi kartı bilgileriniz güvendedir.

Bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülmesini engellemek amacı ile kabul edilmiş dünya standardı budur ve KitapKalbi.Com'da bu sistemi uygulamaktadır.

Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


Teslimat Bilgisi:

Siparişleriniz Kargo Şirketleri ile tahmini 1–3 gün içerisinde teslim olur.
Cumartesi günü saat 12.00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme konulacaktır.
Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise, tatili izleyen ilk iş günü içinde işleme konulacaktır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
Sevkiyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
Kargo firmaları, teslimatlarda ulaşamadığı müşterilerin paketlerini göndericiye iki uğramadan sonra geri gönderirler. Geri dönen paketlerin tekrar gönderimi istendiğinde, kargo ücreti müşteriye ait olacaktır
Paketinizden size ait olmayan siparişler çıktığında bilgi@KitapSevdalisi.Com adresinden bizi bilgilendirebilirsiniz.


İade Bilgisi:

İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.

Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa 7 gün içinde deforme edilmemiş halde teslim edilmesi gerekmektedir


Geri Ödeme Bilgisi:

İade ettiğiniz ürün ekibimiz tarafından incelenip iade koşullarımıza uygun olduğu durumda geri ödeme işleminiz başlatılacaktır. İade onaylandıktan sonra, ödeme hizmeti sağlayıcına (örneğin, kredi kartı firman) geri ödeme yapılması Ortalama 1-2 iş günü sürer. İadenin size yansıtılacağı süre, ödeme hizmeti sağlayıcısına göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için ve özellikle 7 iş günü içerisinde size geri ödeme ulaşmaz ise 538 529 41 51 numaralı telefondan arayarak ya da bilgi@kitapsevdalisi.com adresine e-posta göndererek siparişinize ait ayrıntıları veya sorunu iletebilirsiniz


İptal Bilgisi:

Ürününüz kargoya verilmeden siparişinizi iptal edebilirsiniz.