Hakkımızda

12 yıla aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize kitap temini konusundaki sıkıntılarını giderme adına kendimize kitapsevdalisi.com adlı sitemizi açmayı bir borç bildik Kitap Sevdalısı olarak Web sitemiz, uygun fiyata müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan KitapSevdalisi.com Sitemiz; elinden geldiğince siparişlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmaya çalışacaktır.

Kitap Sevdalısı sizin için yapmış olduğu KARGO ÖDEYEN KİTAPLAR seçeneği sayesinde hiçbir kargo ücreti ödemeden kitaplara sahip olabilme imkânı sağlamaktadır.

Kitap Sevdalısı; yeni çıkan ürünlerde hafta boyunca yapmış olduğu kampanyalarla en güncel kitapları size daha hızlı ve daha kolay şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Sitemizde bulamadığınız diğer ürünleri WhatsApp sipariş hattımızdan ( 0 538 529 41 51 ) ürün özellikleri varsa resmini atarakta sipariş verebilirsiniz.Destek ve önerilerinizle daha güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum gayret bizden tevfik allah'tan cellecelelüh

Kitap Sevdalısı